KAT & Roman Kostrzewski, Divine Chaos, Mord’a’Stigmata, Slaves of Evil, Lolitas Masturbate zamykają listę zespołów, które wystąpią na scenie MMF 2018

Kat to jeden z najbardziej wpływowych zespołów w historii polskiej muzyki metalowej. Po rozłamie w 2004 roku Ireneusz Loth i Roman Kostrzewski powołali do życia formację pod szyldem Kat & Roman Kostrzewski. Grupa od tamtego czasu wydała trzy albumy: „Biało-czarna”, „Buk-akustycznie” oraz ponownie zarejestrowany kultowy materiał „666”, który w mediach spotkał się z dość zróżnicowanym odzewem, zarówno ze strony mediów, jak i najstarszych fanów grupy.Przez cały okres działalności zespół aktywnie koncertuje i ciągle przyciąga tłumy do klubów. Tak więc i tym razem liczymy, że publika dopisze i rzesza fanów metalowej muzyki będzie chóralnie śpiewać słowa „Okręt mój płynie dalej, gdzieś tam…” – Kat & Roman Kostrzewski zagra na Metal Mine Festival 2018 w Wałbrzychu.

Ponadto do składu festiwalu dołączają:

  • jeden z najciekawiej rozwijających się post-black metalowych zespołów w Polsce, czyli Mord’a’Stigmata
  •  prosto z UK energetyczny przedstawiciel death-thrash metalu Divine Chaos, w którym za perkusją zasiada dobrze wam znany James Stewart ( Vader )
  • śląski death metalowy skład Slaves of Evil, ich pierwszy album Madness of Sillence odbił się szerokim echem wśród fanów  death metalu. Zebrał także bardzo pozytywne opinie wśród krytyków muzycznych.
  • jak co roku nasz festiwal rozpocznie przedstawiciel lokalnej sceny metalowej, nasz wybór padł na wałbrzyski Lolitas Masturbate.