Doomas, Eternal Deformity F.A.M to zespoły, które zamykają tegoroczny line up naszego festiwalu

Przedstawiamy Wam finalny plakat naszego festiwalu i ujawniamy trzy kolejne zespoły, które zamykają skład Metal Mine Festival 2017.

DOOMAS to zespół ze Słowacji, muzykę którą tworzą określają sami jako Melodic Dark Doom Metal. Zespół F.A.M to przedstawiciel gatunku Death/Grindcore, w 2016 roku ukazała się ich druga płyta ” Human Cargo”, album zawiera 14 utworów poruszających się w obrębie death metalu i grindcor’a przyprawionych spora dozą kontrolowanego szaleństwa!!!. ETERNAL DEFORMITY – to zespół, który aktywnie działa od 1993 roku. Na swoim koncie maja siedem albumów w 2016 roku wydali bardzo dobrze przyjęty album No Way Out.

  

Przypominamy że w tym roku na naszej scenie wystąpi 10 zespołów, w tym trzy główne prezentujące różne nurty muzyki metalowej SEPTICFLESH, FURIA oraz ACID DRINKERS. Oprócz nich zagrają Obscure Sphinx, in Twilight’s Embrance, Doomas, Eternal Deformity, Antigod, F.A.M i Veal. Mamy nadzieje że każdy z Was znajdzie coś ciekawego dla siebie i pojawicie się licznie 26 sierpnia na terenie Starej Kopalni w Wałbrzychu.