Acid Drinkers, Antigod, Veal to kolejne zespoły, które wystąpią na naszej scenie

Do składu drugiej edycji Metal Mine Festival dołączają: ACID DRINKERS , ANTIGOD, VEAL.

ACID DRINKERS, od ponad ćwierć wieku grają w klubach i na największych scenach w Polsce! Szykuje się naprawdę niesamowita dawka energii!! Nie trzeba było ich namawiać, powiedzieli że na takiej imprezie ich obowiązkiem jest być i złoić Wam tyłki!

ANTIGOD, chcielibyśmy żeby podczas każdej edycji na naszej scenie pojawiał się przedstawiciel czeskiego metalu. Kontynuując dobrą tradycję zaprezentujemy Wam naszych przyjaciół z Czech. W 2015 roku wydali album WARELIGION który został bardzo dobrze przyjęty przez fanów muzyki metalowej.

Przedstawicielem lokalnej sceny metalowej w tym roku będzie zespół VEAL z Mieroszowa. To pierwszy zespół który zobaczycie podczas 2 edycji. Panowie z VEAL wychowani na przegrywanych kasetach z nostalgią pielęgnują to, co bezpowrotnie zginęło wraz z poprzednim tysiącleciem, nie pozostając jednak dłużnym czasom współczesnym. Nawiązują w swych dokonaniach do czołówki progresywnego i technicznego death metalu z Gojira i Decapitated, oddając miejscami ukłony w stronę Meshuggah, Mastodon.

Pozostałych trzech wykonawców ujawnimy już wkrótce.